Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ 0 8mpa tartan running track ] bij elkaar passen 4 producten.
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
De hoge UV Antiaar van de Weerstandspu Renbaan
| schokabsorptie: | >35 |
|---|---|
| patroon:: | bespuitende deklaag |
| treksterkte: | >0.8Mpa |
Sandwich-systeem Tartan Track Professionele buiten rubberloopbaan
| Dikte:: | 13mm, of per verzoek |
|---|---|
| Feature:: | anti-blokkeert |
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
Van het de Bevloeringsspoor van de stadiongymnastiek van de het Geruite Schots wollen stof het Atletische Baan Rubber Lopende de Sporten Vloeren
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13 mm |
1

