Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ anti slip synthetic acrylic flooring ] bij elkaar passen 21 producten.
Blauwe het Hof van de Binnenplaats Multisport Antislip UV Bestand
| Spel:: | Het diverse Sporten Vloeren, Basketbal, volleyball, badminton, Tennis, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Siliciumpu Openlucht Atletische Bevloering
| Balspel:: | Basketbal, en het multisporten Vloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
Rubber Synthetische Basketbalhof Bevloering IAAF Antislip
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
De Sporthof van kussenrebounce Openlucht Multisiliciumpolyurethaan
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Het waterdichte Acrylsporten Vloeren
| Balspel:: | Basketbal, volleyball, Tennis, en het diverse Sporten Vloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Acryl Groene Basketbalhof Oppervlakten Openlucht Waterdicht
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |
Geluiddicht Openluchtbasketbalhof Bevloeringssilicium Pu
| Certificaat:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Eigenschap:: | Niet giftig, Antislip, duurzaam, naadloos |

