Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ athletic pu running track ] bij elkaar passen 197 producten.
Cn-S02 de Bevloering van het Siliciumpu Tennis en 0mm/min-Waterdoordringbaarheid
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Van het de Bevloeringskussen van het Sliconpu Openluchtbasketbal de Schokabsorptie van Rebounce
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
SPU-Basketbalbevloering
| De springbackwaarde: | 30 |
|---|---|
| het glijden wrijvingcoëfficiënt: | 0,53 |
| het tarief van de compressieterugwinning: | 97 |
Athletic Court Silicium PU Sportvloeren Voor Basketbal Court En Tennis Court
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel, kan aangepast worden |
|---|---|
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
| Pakket: | Vaten en pallets |
Het oplosbare Vrije Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor EPDM-Korrels
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan, Sporten die, Speelplaatsbevloering vloeren |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |
Het enige Bindmiddel van het het Grintbindmiddel EPDM SBR van het Componentenpolyurethaan
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
Vloeibare van het Bindmiddelenepdm Korrels van het Kruimel Rubberpolyurethaan de Speelplaatsbevloering
| Materiële Structuur:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| De Springback-Waarde:: | 26mm |
| Toepassing:: | Commerciële woningbouw |
De kunstmatige van de Opvullingsepdm van het Gras Synthetische Gras Rubber niet Giftige Korrels
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, enz., kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, aangepast |
De groene van de het Grasopvulling van Atrificial van de Kleuren Concurrerende Prijs Rubberkorrels van Epdm
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |

