Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ blue outdoor playground rubber flooring ] bij elkaar passen 115 producten.
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Kleurrijke UV Bestand Waterdichte het Basketbal Rubberbevloering van het Siliciumpolyurethaan
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
Silicium polyurethaan basketbal rubber vloer Blauw Rood Spu vloer
| Materiaal: | Silicium Pu |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, kan aangepast worden |
| Dikte: | 3-10mm, enz., kan aangepast worden |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
Geluiddicht Openluchtbasketbalhof Bevloeringssilicium Pu
| Certificaat:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Eigenschap:: | Niet giftig, Antislip, duurzaam, naadloos |
4mm de Openlucht Gerecycleerde Rubberweerstand van de Korrelsslijtage
| Kleur:: | Rode, Blauwe, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 14mm, of vanaf requst |
Outdoor kleurrijke EPDM rubber granules Sport vloer hardloopbaan
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Productnaam:: | Buitenrubbervloeren sportvloeren lopbaan EPDM rubbergranulaten |
Buiten EPDM Rubber Granules Antistatische Thermische Isolatie kleurrijk
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
3mm Gekleurde Rubber de Beschermings Hoge Elasticiteit van de Korrelsveiligheid
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
Nat gieten met PU-bindmiddel Rode kleur EPDM-rubberkorrels
| Materiaal:: | EPDM-Rubber |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

