Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ isss tennis court acrylic surface ] bij elkaar passen 163 producten.
Cn-S02 Siliciumpu Tennisbaan die Verlenging 820 vloeren bij Onderbreking voor School
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Veilige en comfortabele sportvloeren voor tennisbanen met ITf-certificaat
| Materialen: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 3-10 mm |
Eco-vriendelijke hoog opwaartse tennisbaan op maat Silicium PU vloer met ITF
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/ |
| Dikte: | 3mm10mm |
Duurzame acryl Spu tennisbaan Voor sportzaal, sportschool vloer
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Waarde van Reactie: | 88% |
Kussing effectief Spu synthetische rubber tennisbaan vloer slijtvast
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 310mm |
ITF-resiliente tennisbaanvloeren met bufferende kussenschaal en acryl topcoat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 3mm10mm |
Bevloering van de de Laag de Acryltennisbaan van cn-S02 Springback voor School
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
ITF rubber SPU vloer Acryl tennisbaan vloer met kussen rebounce laag
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Waarde van Reactie: | 88% |
| Schuifwrijving: | 76n |
Van de de Bevloeringsvlam van de siliciumpu Tennisbaan de Veerkrachtige Vertraging Level1
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Openlucht Comfortabele de Tennisbaanbevloering van Weer Bestand Spu met Itf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/blauw/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |

