Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ itf athletic running track ] bij elkaar passen 165 producten.
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |
Van de het Bindmiddelenkruimel van EPDM Pu Rubber het Polyurethaan Zelfklevende UV Bestand
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
Van het het Bindmiddelensbr Bindmiddel van EPDM Pu Bindmiddel van het de Kruimel het Rubberpolyurethaan
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
Het enige Bindmiddel van het het Grintbindmiddel EPDM SBR van het Componentenpolyurethaan
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
Van de speelplaatskruimel het Rubber Kleurloze Pu Bindmiddel van het het Polyurethaanbindmiddel voor Rubbertegels
| Productnaam:: | Het Bindmiddel van de fabrieks direct Levering Pu |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM voor Speelplaats of Renbaanbevloering het opduiken |
| Grondstoffen:: | MDI, Polyether, enz. |
Oplosbare het Bindmiddelen Milieubescherming van het Kruimel Rubberpolyurethaan
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Trekverlenging:: | 103.6% |
Vloeibare van het Bindmiddelenepdm Korrels van het Kruimel Rubberpolyurethaan de Speelplaatsbevloering
| Materiële Structuur:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| De Springback-Waarde:: | 26mm |
| Toepassing:: | Commerciële woningbouw |
EPDM-Bindmiddel van het de Kruimel Rubberpolyurethaan van de Polyurethaanlijm Pu het Zelfklevende
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
Van de de Tennisbaanbevloering van siliciumpolyrethane het Kussenelastiek
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |

