Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ itf athletic running track ] bij elkaar passen 165 producten.
De in te ademen Plastic Natte Renbaan, giet EPDM-Sporten het Vloeren
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie Manieren: | Vastgesteld |
13 mm dikke rubberen loopbaan met weerbestendige IAAF-certificaat
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Brandweerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Installatie: | Rustig maar. |
Gemakkelijk te installeren Brandbestendige loopbaan Anti UV Rubber Running Track
| Materiaal: | rubber |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokopname: | Hoog |
Antistatische Synthetische Renbaan Waterdichte Weerbestendigheid
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Installatie Manieren: | Vastgesteld |
Milieuvriendelijke Antistatische Schooliaaf Renbaan
| Anti-diawaarde: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12MPa |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Eco Vriendschappelijke Synthetische Sporten die de Openbare Renbaan van 1.12Mpa vloeren
| Anti-diawaarde:: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Dikte:: | 13mm of aangepast |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de renbaankruimel de Rubberpolyether MDI
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
Het bindmiddel van EPDM SBR Pu, Polyurethaanbindmiddel voor Renbaan
| Functie plakkend:: | structurele kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Speelplaats, School, Commerciële woningbouw |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
De hoge UV Antiaar van de Weerstandspu Renbaan
| schokabsorptie: | >35 |
|---|---|
| patroon:: | bespuitende deklaag |
| treksterkte: | >0.8Mpa |

