Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ itf tennis court acrylic surface ] bij elkaar passen 159 producten.
22% de Springback-het Basketbalbevloering van het Waardesilicium Pu
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Level1 Vlam - vertrager Spu die Antidia voor Basketbal vloeren
| De springbackwaarde, %: | 29 |
|---|---|
| Het glijden coeffient wrijving: | 0,52 |
| hardheid, 20℃: | 45 |
Cn-S02 Siliciumpu Bevloering en Niet-toxisch en hoog Inopnieuw gebonden, 5 Effectabsorptie
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5years |
Anti UVspu-Zachte Beneden van Bevloeringshard top Geen Verkleuring
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Van het de Bevloeringskussen van het Sliconpu Openluchtbasketbal de Schokabsorptie van Rebounce
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Zachte Bodem van de kussen de Elastische SPU Bevloering 1.6Mpa Hard Top
| Functie: | Veilige Bescherming, Mooie decoratie |
|---|---|
| toepassing: | sportenspel, basketbalhof, tennisbaan |
| eigenschap: | anti-uv voor alle weersomstandigheden, milieuvriendelijk |
Om SPU-Sporten het Vloeren niet langzaam te verdwijnen kaats niet Giftige Sterke Bestand Schuring terug
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Sportenspel, tennisbaan, baketball hof, stadion, gymnasium |
| Dikte: | 3mm8mm, of kunnen aanpassen |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Van de het Basketbal Rubberbevloering van het siliciumpolyurethaan Waterdichte Slijtvast
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |

