Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ outdoor playground rubber flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
Cn-S01 Sterke en duurzamere unieke van het spubasketbal van de sluitenfabriek het hofbevloering
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Cn-S01 RoHS en Waterdichte en Geluiddichte het Basketbalbevloering van Siliciumpolyurea
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
| Garantie: | 8-10years |
Geen Giftigheid en Geen Geur en Geschikt aan de Sporten van het Bouwspu Basketbal het Vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 8-10years |
Het Basketbalhof van ITTF cn-S01 Bevloering en de Hoge Waterdichte Bevloering van Quanlity
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
De Bevloering van het slijtage-zichVerzettende tegen van cn-s04-c Cryatal Laagbasketbal voor School
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
| Kleur: | De rode of houten kleur of u kan aanpassen |
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
Het atletische Pu-de Baansporten van het Renbaangeruite schots wollen stof Plastic Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
De Renbaansporten van de geruit Schots wollen stof het Plastic Baan Atletische Pu Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Sporten die de Atletische Pu-Plastic Baan van het Renbaangeruite schots wollen stof vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
De schokabsorptie en vermindert de Verwondingen tot Enkels, Verbindingen en Ligamentenspu Basketbalhof Bevloering
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |

