Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ outdoor playground rubber flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
Anti-UV PU hardloopbaan gerecycled SBR rubber slijtvast oprijlaan
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
Waterweerstand Houten Crystal Basketball Flooring Anti Slide
| Dikte: | 8mm |
|---|---|
| Kleur: | Donkerblauw, blauw, Groen |
| Toepassing: | Sportenspeelplaats |
Kunstmatige van de Renbaanepdm van de Grasopvulling IAAF Rubber de Korrels Groene Kleur
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
Antilawaai Rubbergymnastiek Mats Square Shape Anti Vibration
| Kleur:: | Zwarte met EPDM-Korrels |
|---|---|
| Eigenschap:: | Anti-Vibration |
| Naam:: | Rubbergymnastiekmatten |
Openlucht Synthetisch Basketbalhof Bevloeringssilicium Pu
| Spel:: | Basketbalhof Bevloering |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Certificaat:: | ITF, IAAF |
Antilawaai Rubbergymnastiek Mats Square Shape Anti Vibration
| kleur: | roze met epdmkorrels |
|---|---|
| eigenschap: | anti-vibration |
| naam: | rubbergymnastiekmatten |
Cn-S01 Siliciumpu Openluchtbasketbal die Trekverlenging 150 voor School vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Siliciumpu Openlucht Atletische Bevloering 95 Compressieterugwinning Rate For School
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Openluchtstadionrenbaan, de Renbaan van ISO9001 EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Antiarenpu Baan die UVbewijs vloeren
| Productnaam: | De anti UV en Bevloering van de anti-Arenpu Baan |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie, %: | 38.9 |
| Verticale misvorming, mm: | 1.74 |

