Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ self knot type running track ] bij elkaar passen 11 producten.
Sandwich Self Knot Type Running Track voor alle vormen van atletiek trainingslocaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| Dikte: | 13mm |
Hoge prestaties zelf knoop rubber hardloopbaan voor elke vorm van atletiek training locaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >38.9% |
Van de de Knoop Hoge Slijtvaste Rubberrenbaan van SPU de Zelf Antiaar
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Brandweerstand, niveau: | 1 (Brandwondvlek diamater<38mm) |
| Verlenging bij onderbreking: | 130 |
13mm Waterdichte Geluiddichte Antislip van de Sandwich Atletische Renbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
13mm Waterdichte de Sandwich Atletische Renbaan van de Hemel Blauwe Kleur
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Van de de Slijtageweerstand van de hemel Blauwe Kleur van de de Sandwichrenbaan de Atletiekrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
13 mm IAAF synthetisch rubber hardloopbaan Spaycoating Tartan Sandwich Type
| Toepassing:: | Athletic Running Track, Jogging Track, Stadion, Gym, Sports and Playground, enz. |
|---|---|
| Feature:: | Milieuvriendelijk, milieuvriendelijk, synthetisch rubber veerkrachtig |
| Functie:: | Geluidsdicht, antidraaiend, antistatisch, thermisch isolerend |
Het zelf de Baan van het Knooppatroon SPU Waterdicht Vloeren kaatst hoog terug Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie, %: | 35.1 |
Geluidsdicht anti-UV synthetische joggingbaan rubbervloer hardloopbaan
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
13 mm Iaaf Goedgekeurde EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |

