Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ soundproof rubber running track 13mm ] bij elkaar passen 55 producten.
Het Synthetische Rubber die van IAAF Taaie Elastische Bufferlaag vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
8mm High School Running Track Waterdicht Schokabsorptie Jogging Track
| Spelletje:: | Baan |
|---|---|
| Dikte:: | 8 mm, 10 mm, 13 mm. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Eco-vriendelijke synthetische hardloopbaan IAAF Thermische isolatie sandwich systeem
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Openluchtrenbaanbevloering, het Blauwe Synthetische Sporten Vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Verticale misvorming:: | 1.48 |
13mm Pu Renbaan, de Volledige PUR-Renbaan van het Systeemgeruite schots wollen stof
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Geluidsdicht anti-UV synthetische joggingbaan rubbervloer hardloopbaan
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
De Renbaansporten van de geruit Schots wollen stof het Plastic Baan Atletische Pu Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Anti UV Rubber Atletisch Spoor
| Spel:: | Atletische Renbaanbevloering |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of aangepaste dikte |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Synthetische PU-loopbaan, thermische isolatie, kunststofloopbaanvloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
Antislippu-Renbaan, de Synthetische Renbaan van 0.4Mpa
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

