Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport 50mm artificial grass ] bij elkaar passen 21 producten.
Openlucht Rubber het Basketbalhof die van SPU Geen Verontreiniging vloeren
| Kleur:: | Rood, Blauw, Grijs, Geel en Aangepast |
|---|---|
| Anti-diawaarde (BPN 20ºC):: | 56 |
| Materiaal:: | Siliciumpolyurethaan |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Level1 Vlam - vertrager Spu die Antidia voor Basketbal vloeren
| De springbackwaarde, %: | 29 |
|---|---|
| Het glijden coeffient wrijving: | 0,52 |
| hardheid, 20℃: | 45 |
SPU- niet langzaam verdwijnenBasketbal die Antiskiding Duurzame 8mm vloeren
| Kleur: | Groen, rood, blauwe saffier, Grijs |
|---|---|
| Verticale misvorming: | 1.0mm |
| Vlam - vertrager: | Level1 |
Waterdichte Milieuvriendelijke Tennisbaan Synthetische Bevloering
| Spel:: | Tennisbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 10mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Rood Geen Geluiddichte de Tennisbaanbevloering van het Schilsilicone Pu
| Brandweerstand: | Level1 |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Functie: | Waterdicht, Geluiddicht, anti-Dia en UVweerstand |
Volledige pure zelfknoop Spu rubber hardloopbaan van professionele fabrikant
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Vlamvertraging: | I |
IAAF-de Machines van de Renbaaninstallatie, 22.5MPa-Lijn die Machine merken
| Macht:: | 2.2kw/3600rpm |
|---|---|
| Monotype HDNDA:: | G×100 |
| Reservoircapaciteit:: | 16L |
School Milieuspu Renbaan/Baanbevloering
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | GREEN/BLUE/RED |
| Duurzame Jaren: | Meer dan Tien Jaar |
Aangepaste SPU-Renbaanbevloering voor binnen openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |

