Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ tartan plastic pu running track ] bij elkaar passen 22 producten.
Maak 400m Renbaan waterdicht
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Anti-UV synthetische hardloopbaan 13 mm spraycoat
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
13 mm IAAF synthetisch rubber hardloopbaan Spaycoating Tartan Sandwich Type
| Toepassing:: | Athletic Running Track, Jogging Track, Stadion, Gym, Sports and Playground, enz. |
|---|---|
| Feature:: | Milieuvriendelijk, milieuvriendelijk, synthetisch rubber veerkrachtig |
| Functie:: | Geluidsdicht, antidraaiend, antistatisch, thermisch isolerend |
13 mm dikke rubberen loopbaan met weerbestendige IAAF-certificaat
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Brandweerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Installatie: | Rustig maar. |
Hoog glijweerstandsniveau Athletic Running Track Glad oppervlak Rubber Running Track
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokopname: | Hoog |
SPU-Sporten die Weer Bestand Renbaan 13mm vloeren Dikte
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Gemakkelijk te installeren Brandbestendige loopbaan Anti UV Rubber Running Track
| Materiaal: | rubber |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokopname: | Hoog |
Synthetisch Atletisch Spoor voor alle weersomstandigheden 13mm castreert het Spoor Rubberbevloering van de Deklaagjogging
| Kleur:: | Rood, blauw, groen. |
|---|---|
| Materialen:: | PU |
| Benzeen: | Geen Controle uit |

