Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ athletic pu running track ] bij elkaar passen 197 producten.
Hoge prestaties zelf knoop rubber hardloopbaan voor elke vorm van atletiek training locaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >38.9% |
13 mm dikke rubberen loopbaan met weerbestendige IAAF-certificaat
| UV-weerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Brandweerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Installatie: | Rustig maar. |
Gemakkelijk te installeren Brandbestendige loopbaan Anti UV Rubber Running Track
| Materiaal: | rubber |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokopname: | Hoog |
Het Bindmiddel van de het Synthetische Rubberrenbaan Anti Blokkerende Pu van IAAF en EPDM-Korrels Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De Synthetische Renbaan van de schoolbouw SPU met Iaaf-Certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie: | 35.8% |
Buiten Anti UV Full PU Type Rubber Running Track Gemakkelijk schoonmaken en onderhouden
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Treksterkte: | 0.4-0.8MPA |
Van het Polyurethaansporten van ISSS Naadloze de Vloeren Anti Blokkerende Atletische Renbaan
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Blauw spuitbedekking Rubber Running Track Anti-UV Niet-toxisch Met IAAF-certificaat
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Type: | Bespuiting |
ISO synthetische rubber hardloopbaan geluidsdicht slijtagebestendige baanvloer
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Aangepaste SPU-Renbaanbevloering voor binnen openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |

