Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ athletic pu running track ] bij elkaar passen 197 producten.
Renbaan de voor alle weersomstandigheden van het Siliconepolyurethaan met Goede Verschijning
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Verticale Misvorming: | 1.48 |
13mm Openlucht Antislipspu Renbaan met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
De volledige Pu Stijl kaatst hoog terug Rubberrenbaan Waterdicht voor Scholen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Verticale misvorming: | 1.37mm |
School Milieuspu Renbaan/Baanbevloering
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | GREEN/BLUE/RED |
| Duurzame Jaren: | Meer dan Tien Jaar |
De volledige van de Knoopspu van Pur Zelf Rubberrenbaan niet Giftig voor Binnen Openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Gebruik: | binnen/openlucht |
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
Sterke Wearresistance-Weatherability Pu Baan die 13mm vloeren
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Milieu: | Geen Niet-toxische Geur, |
| Treksterkte, MPa: | 0,8 |
Het waterdichte Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor Renbaan
| Het Bounding van functie: | structurele kleefstof |
|---|---|
| de morfologie: | wateremulsie |
| Toepassing: | speelplaats, school, commerciële woningbouw |
De openlucht Rubber Verklaarde Renbaan IAAF van SPU
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| dikte: | 14mm |
|---|---|
| schokabsorptie: | >35% |
| wrijvingfactor: | 0,56 |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track IAAF Certificaat Alle weersomstandigheden
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
| Feature:: | UV-bestand, anti-glijdend, schokdemperend |

