Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ athletic pu running track ] bij elkaar passen 197 producten.
Hoge duurzaamheid gladde atletische rubber loopbaan met goede service
| Dikte: | 13 mm |
|---|---|
| Brandweerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Schokopname: | Hoog |
Internationale Standaard Atletische Rubberrenbaan 13mm van Pu
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Patroon: | EPDM-Korrel |
| Verticale Misvorming: | >1.74 |
De hoge UV Antiaar van de Weerstandspu Renbaan
| schokabsorptie: | >35 |
|---|---|
| patroon:: | bespuitende deklaag |
| treksterkte: | >0.8Mpa |
13 mm synthetisch atletisch rubber hardlopen materiaal met PU bindmiddel
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Het openlucht Gemakkelijke Schoonmaken en Waterdichte Pu-Renbaan met de goede dienst
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Patroon: | EPDM-Korrel |
| Verticale Misvorming: | >1.74 |
UVweerstands Openlucht Atletische Volledige Pu Renbaan met Iaaf-Certificaat
| materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Uitstekende prestaties PU Running Track High Rebound Anti Slide
| Kleur: | Blauw of je kunt aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10years |
| Materialen: | Siliciumpolyurea |
IAAF School PU Running Track Anti-static Environmental Friendly Runway Flooring
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokopname:: | > 35% |
Milieuvriendelijke Antistatische Schooliaaf Renbaan
| Anti-diawaarde: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12MPa |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Stadion synthetische PU Running Track 0.4Mpa slijtvastheid met IAAF-certificaat
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |

