Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ athletic pu running track ] bij elkaar passen 197 producten.
9mm Anti Skiding PU Running Track Polyurethane Rubber Jogging Track Landingsbaan
| Kleur: | Rood, groen, geel en blauw. |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 38.9-40.1 |
| Treksterkte: | 0.4-0.8 |
Sandwich Self Knot Type Running Track voor alle vormen van atletiek trainingslocaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| Dikte: | 13mm |
Iaaf-goedgekeurde rubberen atletiekbaan voor 400 meter standaard baanveld
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm van de RoHS Hoge UVweerstand
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Silicium Polyurea |
| Functie: | anti-silide en hoog inopnieuw gebonden |
IAAF-gecertificeerd Sandwich-type PU-loopbaan synthetisch rubbermateriaal
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Geluiddichte EPDM-Renbaan, 13mm Sportenrenbaan
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Maak 400m Renbaan waterdicht
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Anti UV Openlucht Atletische Rubberrenbaanbevloering
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
ROHS-Weerstand van de de Hardheidsschuring van de Stadionrenbaan de Gematigde
| verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

