Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Elastieke rubberen sportvloeren met bufferkussen en acryllaag
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs/paars |
| Dikte: | 3mm10mm |
Goede prestaties Silicon PU tennisbaan
| Materialen: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verticale vervorming: | 2.3mm |
Tb-002T Bufferlaag het Geluiddichte en hoog Inopnieuw gebondene SPU-Tennissporten Vloeren
| Verpakking Details: | Pak in vat/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 het werkdagen na uw storting |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
75Slid wrijving voor SPU-Tennissporten het Vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Waterdoordringbaarheid: | 0mm/min |
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
853% verlenging bij de Sporten die van het Onderbrekings cn-S02 SPU Tennis voor School vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |
0,048 de Bevloering van het het Siliciumpu Tennis van Wearabiity cn-S02 en anti-Gegleden en Waterdicht
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5years |
Geen Bel en Geen Schil en Geen Bevloering van het Verkleurings cn-S02 Silicium Pu en hoog Inopnieuw gebonden
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de bouwkruimel Rubber het Wateremulsie
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
Vloeibare Deklaagspu Bevloering, Synthetisch Binnen Rubberbasketbalhof
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Speelplaatsspu Bevloering, het Olympische Hof van het Park Synthetische Basketbal
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |

