Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Van de speelplaatskruimel het Rubber Kleurloze Pu Bindmiddel van het het Polyurethaanbindmiddel voor Rubbertegels
| Productnaam:: | Het Bindmiddel van de fabrieks direct Levering Pu |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM voor Speelplaats of Renbaanbevloering het opduiken |
| Grondstoffen:: | MDI, Polyether, enz. |
Vloeibare van het Bindmiddelenepdm Korrels van het Kruimel Rubberpolyurethaan de Speelplaatsbevloering
| Materiële Structuur:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| De Springback-Waarde:: | 26mm |
| Toepassing:: | Commerciële woningbouw |
De kunstmatige van de Opvullingsepdm van het Gras Synthetische Gras Rubber niet Giftige Korrels
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, enz., kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, aangepast |
De groene van de het Grasopvulling van Atrificial van de Kleuren Concurrerende Prijs Rubberkorrels van Epdm
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |
Tennisbaan het Synthetische Sporten Vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
Groene Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
ITF-Bevloering de Certificatie Openlucht/Binnen van Spu Duurzaam voor Tennisbaan
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/blauw/groen/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
High Rebounce Acrylic Coating All Weather Gebruik Tennis Court Sportvloeren Met ITF
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |

