Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Van de het Spoorbevloering van de speelplaatsjogging Gebaseerde het Cement van de het Polyurethaanoppervlakte
| Dikte:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Basis:: | Cement of hoogte |
| Levertijd:: | 15-20 werkdagen |
Milieuvriendelijke Spoor van de speelplaats het Synthetische Jogging
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35.8% |
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |
De Synthetische Atletieksport die van IAAF Sandwich Rubberrenbaan vloeren
| Dikte:: | 13mm, of passen volgens verzoek aan |
|---|---|
| Eigenschap:: | Durable/UV bestand/anti-Blokkerend |
| kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
Het sandwichsysteem IAAF verklaarde Atletisch Sportterrein Vloerend Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Feature:: | UV-bestendige/schuifbestendige, kussensprong |
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track IAAF Certificaat Alle weersomstandigheden
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
| Feature:: | UV-bestand, anti-glijdend, schokdemperend |
13 mm Iaaf Goedgekeurde EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
Van het de Bevloeringsspoor van de stadiongymnastiek van de het Geruite Schots wollen stof het Atletische Baan Rubber Lopende de Sporten Vloeren
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13 mm |
Sandwich-systeem Tartan Track Professionele buiten rubberloopbaan
| Dikte:: | 13mm, of per verzoek |
|---|---|
| Feature:: | anti-blokkeert |
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
De IAAF Goedgekeurde Hemel Blauwe EPDM het Uitzenden Atletische Rubberrenbaan van het Sandwichsysteem
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of aangepast dikte |
| Schokabsorptietarief:: | 38.9% |

