Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
De volledige Pu Stijl kaatst hoog terug Rubberrenbaan Waterdicht voor Scholen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Verticale misvorming: | 1.37mm |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm Dikte van SPU
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Schokabsorptie, %: | 35.6 |
| Verticale misvorming, mm: | 0.8mm |
Niet Giftige de Verontreinigings Vrije In te ademen van de Polyurethaan Openlucht Kunstmatige Renbaan
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
De openlucht Gemakkelijke Blauwe SPU Renbaan van de Bouwhemel voor School
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Aangepaste SPU-Renbaanbevloering voor binnen openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Het niet Giftige Geluiddichte Atletische Synthetische Spoor van de Silicium Bespuitende Deklaag
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
13mm Laaf Synthetische Pu de Absorptie Antidia van de Renbaanschok
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
Renbaan de voor alle weersomstandigheden van het Siliconepolyurethaan met Goede Verschijning
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Verticale Misvorming: | 1.48 |
De Rubberrenbaan die van siliciumpolyurea Deklaag Permeabele niet Giftig bespuiten
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
De volledige van de Knoopspu van Pur Zelf Rubberrenbaan niet Giftig voor Binnen Openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Gebruik: | binnen/openlucht |
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |

