Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
School Milieuspu Renbaan/Baanbevloering
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | GREEN/BLUE/RED |
| Duurzame Jaren: | Meer dan Tien Jaar |
Het waterdichte Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor Renbaan
| Het Bounding van functie: | structurele kleefstof |
|---|---|
| de morfologie: | wateremulsie |
| Toepassing: | speelplaats, school, commerciële woningbouw |
Het Synthetische Rubber die van IAAF Taaie Elastische Bufferlaag vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Synthetisch Polyurethaan die Atletische Sporen voor Speelplaats in werking stellen
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Geluidsdicht anti-UV synthetische joggingbaan rubbervloer hardloopbaan
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
13mm Internationale Standaardiaaf keurde Anti UVsportterrein Opduikende Materialen voor Atletische Renbaan goed
| Dikte:: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Certificaten:: | IAAF, CE, ROHS, enz. |
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
IAAF-gecertificeerd Sandwich-type PU-loopbaan synthetisch rubbermateriaal
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Anti UV Openlucht Atletische Rubberrenbaanbevloering
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
0.8Mpa Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan voor Renbaanepdm Korrels
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Productnaam:: | Polyurethaanbindmiddel voor Rubberkorrels, Renbaan, EPDM-Korrels |
Geen Langzaam verdwijnend Rasspoor die Milieubescherming vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Verticale misvorming:: | 1.48 |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

