Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Iaaf Verklaarde Renbaan 13mm van het Sandwichsysteem voor Geschikt Voor alle weersomstandigheden
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Duurzame Jaren: | Meer dan Tien Jaar |
| Gebruik: | binnen/openlucht |
Sandwich Self Knot Type Running Track voor alle vormen van atletiek trainingslocaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| Dikte: | 13mm |
Het Bindmiddel van de het Synthetische Rubberrenbaan Anti Blokkerende Pu van IAAF en EPDM-Korrels Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
13 mm Rubber Running Track Outdoor Jogging Track Flooring Sandwich Systeem
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm van de RoHS Hoge UVweerstand
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Silicium Polyurea |
| Functie: | anti-silide en hoog inopnieuw gebonden |
9mm Anti Skiding PU Running Track Polyurethane Rubber Jogging Track Landingsbaan
| Kleur: | Rood, groen, geel en blauw. |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 38.9-40.1 |
| Treksterkte: | 0.4-0.8 |
Hoge rekbaarheid synthetische atletiekbaan Hoge Bund Anti Slide joggingbaan
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Gebruik: | Buiten |
| Dikte: | 13 |
13 mm synthetisch atletisch rubber hardlopen materiaal met PU bindmiddel
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Het openlucht Gemakkelijke Schoonmaken en Waterdichte Pu-Renbaan met de goede dienst
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Patroon: | EPDM-Korrel |
| Verticale Misvorming: | >1.74 |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |

