Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
De in te ademen Plastic Natte Renbaan, giet EPDM-Sporten het Vloeren
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie Manieren: | Vastgesteld |
Antistatische Synthetische Renbaan Waterdichte Weerbestendigheid
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Installatie Manieren: | Vastgesteld |
10mm de Rubberoppervlakte van de de Weerstandskleur EPDM van de Renbaanslijtage
| Dikte:: | 10mm |
|---|---|
| Kleur::: | aangepast |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Geluiddichte Polyurethaanrenbaan, het Synthetische Atletische Spoor van RoHS
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Polyurethane openbare loopbaan 10 mm Outdoor jogging baan landingsbaan
| Spelletje:: | Polyurethaan loopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 5 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm. |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
Rubberen speeltuin hardloopbaan 13 mm School hardloopbaan Sandwich systeem
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Hoge duurzaamheid gladde atletische rubber loopbaan met goede service
| Dikte: | 13 mm |
|---|---|
| Brandweerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Schokopname: | Hoog |
UVweerstands Openlucht Atletische Volledige Pu Renbaan met Iaaf-Certificaat
| materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Openluchtstadionrenbaan, de Renbaan van ISO9001 EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |

