Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
De milieuvriendelijke Rubberrenbaan van EPDM
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Iaaf verklaarde 13mm Atletische Pu-Renbaan/Baanbevloering Voor alle weersomstandigheden
| kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 38.9%-40.1% |
SPU-Sporten die Weer Bestand Renbaan 13mm vloeren Dikte
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Het Synthetische Milieuvriendelijke Rubberrenbaan van SBR
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Geluiddichte EPDM-Renbaan, 13mm Sportenrenbaan
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Milieuvriendelijke Antistatische Schooliaaf Renbaan
| Anti-diawaarde: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12MPa |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Hoge prestaties zelf knoop rubber hardloopbaan voor elke vorm van atletiek training locaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >38.9% |
De Kunstmatige Synthetische Renbaan voor alle weersomstandigheden van de Oppervlakteatletiek voor Spoor en Gebied
| Toepassing:: | Atletiek Track en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, blauw, groen, geel, enz. |
| Kenmerk:: | PU rubber hardloopbaan |
De Synthetische Renbaan van ITF, niet Giftige Sportenrenbaan
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |

