Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Het hoogtepunt giet Openbare Renbaan, de Renbaan van Schoolsporten
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Verticale misvorming:: | 1.48 |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de renbaankruimel de Rubberpolyether MDI
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
1.5mm Rubber de Korrelskruimel van de Kleurendecoratie EPDM voor Renbaan
| Naam van het product: | EPDM, EPDM rubber, EPDM granulaten |
|---|---|
| Functie: | Kleur decoratie, veiligheidsbescherming |
| Toepassing: | Sportplein, hardloopbaan, kunstgras vullen |
Het bindmiddel van EPDM SBR Pu, Polyurethaanbindmiddel voor Renbaan
| Functie plakkend:: | structurele kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Speelplaats, School, Commerciële woningbouw |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
De gemakkelijke Renbaan van Bouwspu met Iaaf-Certificatie
| Materiaal: | Siliconen polyurethaan |
|---|---|
| kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Milieubescherming Athletic Spu Running Track met RoHS-certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie: | 35.8% |
De Renbaan Vuurvaste Gezonde Sporten van ISSS het Rubber Vloeren
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
|---|---|
| Verticale misvorming: | 1.43mm |
| Treksterkte: | 1.06 |
UV-bestand PU hardloopbaan Silicium polyurea rubber Athletic synthetische baan
| Kleur: | Rood of je kunt aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Siliciumpolyurea |
| Dikte: | 13mm of je kunt aanpassen |
Polyurethaan Permeable Athletic Jogging Rubber Running Track 13 mm
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 38.9%-40.1% |

