Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
De Slijtvaste Renbaan 0.4Mpa van het stadion Synthetische Rubber
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Speelplaats Open PU hardloopbaan Schokabsorptie Racetrack vloer
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokopname:: | > 35% |
Renbaan en Speelplaats van de de Korrelshemel van Epdm de Rubber Blauwe Kleur
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
Blauw spuitbedekking Rubber Running Track Anti-UV Niet-toxisch Met IAAF-certificaat
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Type: | Bespuiting |
13mm de Renbaan van het Sandwichsysteem
| Spel:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatiemanieren: | Vast |
De sporten centreren de Synthetische Renbaan van het Renbaan Rode Stadion
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Atletiek Rubberrenbaan 13mm Synthetische Renbaan
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |

