Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
13mm van de de Weerstandssandwich van de Dikteslijtage de Renbaan van de de Renbaanatletiek
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Kleur: | Groen/Rood/Blauw/Geel |
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
De Openluchtrenbaan van IAAF, Geluiddichte Atletische Renbaan
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Van het Polyurethaansporten van ISSS Naadloze de Vloeren Anti Blokkerende Atletische Renbaan
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het atletische Pu-de Baansporten van het Renbaangeruite schots wollen stof Plastic Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
13 mm IAAF synthetisch rubber hardloopbaan Spaycoating Tartan Sandwich Type
| Toepassing:: | Athletic Running Track, Jogging Track, Stadion, Gym, Sports and Playground, enz. |
|---|---|
| Feature:: | Milieuvriendelijk, milieuvriendelijk, synthetisch rubber veerkrachtig |
| Functie:: | Geluidsdicht, antidraaiend, antistatisch, thermisch isolerend |
EPDM-Korrelpu Renbaan, 13mm Sandwichrenbaan
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Polyurethaanspoor en Gebieds Atletische Rubber Synthetische Renbaan
| Toepassing:: | Synthetische atletische baan en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Type:: | PU-rubber atletiekloopbaan |
Stadion synthetische PU Running Track 0.4Mpa slijtvastheid met IAAF-certificaat
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
IAAF School PU Running Track Anti-static Environmental Friendly Runway Flooring
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokopname:: | > 35% |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |

