Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Waterdicht synthetisch looppad voor alle weersomstandigheden
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Het rode EPDM-Hoogtepunt van de Korrelpu Renbaan giet Polyurethaanbindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
13mm Pu Renbaan, de Volledige PUR-Renbaan van het Systeemgeruite schots wollen stof
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Anti-UV PU hardloopbaan gerecycled SBR rubber slijtvast oprijlaan
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
Maak 400m Renbaan waterdicht
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Anti-UV synthetische hardloopbaan 13 mm spraycoat
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Rubber synthetische loopbaan milieubescherming start- en landingsbaanvloeren
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, blauw, geel, groen. |
ISO PU hardlopen anti-UV synthetische hardlopen track sandwich systeem
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
De Groene EPDM Rubberkruimel van IAAF voor Atletische Renbaan
| Kleur:: | Rode, Groene, Blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
0.4Mpa slijtvaste Synthetisch Rubberrenbaan voor Stadion
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |

