Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
De Synthetische Renbaan van de schoolbouw SPU met Iaaf-Certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie: | 35.8% |
Van de de Renbaanweerbestendigheid van Ce Pu de Rubberrenbaan van het de Sandwichsysteem
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Eco Vriendschappelijke Synthetische Sporten die de Openbare Renbaan van 1.12Mpa vloeren
| Anti-diawaarde:: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Dikte:: | 13mm of aangepast |
Makkelijk onderhoud UV-bestand Synthetisch rubber Rondlopend spoor Glijbestand
| Schokopname: | Hoog |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Weerstand: | - Ja, dat klopt. |
IAAF-de Sportenspeelplaats die van de Renbaanbevloering de Rubberkorrels van EPDM opduiken
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, oranje, op maat |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Op maat |
Rode Rubberrenbaanepdm Korrels voor Speelplaats
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
8mm High School Running Track Waterdicht Schokabsorptie Jogging Track
| Spelletje:: | Baan |
|---|---|
| Dikte:: | 8 mm, 10 mm, 13 mm. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Gemakkelijk te installeren Brandbestendige loopbaan Anti UV Rubber Running Track
| Materiaal: | rubber |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokopname: | Hoog |

