Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Van de de Knoop Hoge Slijtvaste Rubberrenbaan van SPU de Zelf Antiaar
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Brandweerstand, niveau: | 1 (Brandwondvlek diamater<38mm) |
| Verlenging bij onderbreking: | 130 |
UV-bestand PU hardloopbaan Silicium polyurea rubber Athletic synthetische baan
| Kleur: | Rood of je kunt aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Siliciumpolyurea |
| Dikte: | 13mm of je kunt aanpassen |
Internationale Standaard Atletische Rubberrenbaan 13mm van Pu
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Patroon: | EPDM-Korrel |
| Verticale Misvorming: | >1.74 |
Elasticiteit PU Renbaan Anti Slip Comfortabel 13mm
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Thicknesss: | 13 mm |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
Volledige PUR synthetische loopbaan buiten EPDM wet pour landingsbaanvloer
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, waterdicht, antidraaiend, decoratief |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Dikte:: | 13 mm |
13mm Openlucht Antislipspu Renbaan met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
400m PU-loopbaan 1.12Mpa Full PU Sandwich Systems Landingsvloer
| Kleur: | Rood, blauw, geel, groen, kan aangepast worden |
|---|---|
| Vermogen om te schuiven: | > 56 |
| Verlenging van de trekkracht: | > 46% |
Uitstekende prestaties PU Running Track High Rebound Anti Slide
| Kleur: | Blauw of je kunt aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10years |
| Materialen: | Siliciumpolyurea |
EPDM Broadcasting Synthetische rubber Permeable Type Running Track Iaaf Gecertificeerd
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
ISO synthetische rubber hardloopbaan geluidsdicht slijtagebestendige baanvloer
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |

