Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Iaaf keurde Atletische SPU-Baanbevloering van Professionele Fabrikant goed
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
|---|---|
| Anti-diawaarde: | 56 (Bpn 20) |
| Hardheid (Kust A), 20℃: | 47 |
Bespuitend Deklaag Rubber Atletisch Spoor 13mm Dikte voor Scholen
| Kleur: | Rood, Groen of blauw |
|---|---|
| Materialen: | Siliciumpolyurea |
| Dikte: | 13mm of u kan aanpassen |
Het Lopen van Polyurea van het sandwichsilicium Rubber Anti UV van de Bevloerings Antidia
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Toepassing: | De stadions en de gymnasiums van het schoolspoor |
| Schokabsorptie: | 35.2 |
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| dikte: | 14mm |
|---|---|
| schokabsorptie: | >35% |
| wrijvingfactor: | 0,56 |
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Milieuvriendelijk Synthetisch Atletisch Spoor IAAF Cerrified
| Toepassing: | Athletic Running Track, Track en sportveld |
|---|---|
| Kleur: | rood, blauw, groen, enz. |
| Gebruik: | Binnen en openlucht |
Synthetisch Atletisch Spoor voor alle weersomstandigheden 13mm castreert het Spoor Rubberbevloering van de Deklaagjogging
| Kleur:: | Rood, blauw, groen. |
|---|---|
| Materialen:: | PU |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Anti UV Rubber Atletisch Spoor
| Spel:: | Atletische Renbaanbevloering |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of aangepaste dikte |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
Antiarenpu Baan die UVbewijs vloeren
| Productnaam: | De anti UV en Bevloering van de anti-Arenpu Baan |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie, %: | 38.9 |
| Verticale misvorming, mm: | 1.74 |

