Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ iaaf athletic running track ] bij elkaar passen 263 producten.
Cn-S05H 9mm spijkert Lopende Pu-Baan vast Vloerend Antiskiding
| Kleur: | rode, groene geel, en blauw |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie: | 39.3 |
| Treksterkte: | 0.62mpa |
Goed weervertraging milieubescherming PU hardloopbaan China fabrikant
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte: | 13 mm |
slijtvast PU-loopbaan met hoge schokabsorptie
| Kleur: | Rood, groen. |
|---|---|
| Toepassing: | Niet-professionele trainingsbaan, gymnasium, schoolbaan, sportbaan |
| Kenmerken: | Hoge schokabsorptie,gemakkelijk schoonmaken en onderhouden en elastische stabiliteit |
5mm Dikke de Sportenhof van het Siliciumpu Basketbal Atletische Bevloering
| Materiaal: | Silicium Pu, Siliciumpolyurethaan, SPU-deklaag |
|---|---|
| toepassing: | Tennis, basketbal, badminton, volleyball, enz. |
| Structuur:: | De inleiding, kussenlaag, versterkt laag, bovenlaaglaag |
Het Basketbalhof van IAAF Synthetische Bevloering
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Geluiddichte SPU-Bevloering, Synthetische het Basketbalbevloering van IAAF
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
Siliciumpu Openlucht Atletische Bevloering
| Balspel:: | Basketbal, en het multisporten Vloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
Waterdicht SPU-Weer Bestand 13mm van de Baanbevloering
| Kleur: | Rood, Groen, blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions |
| Functie: | de waterdichte anti-dia, kaatst hoog terug en anti-aren |
Het zelf de Baan van het Knooppatroon SPU Waterdicht Vloeren kaatst hoog terug Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie, %: | 35.1 |
De Rubberbaan die van SPU Efficiënte Bufferreactie en Duurzame Prestaties vloeren
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |

