Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ jogging track colored epdm ] bij elkaar passen 42 producten.
De Rubberbevloering van het joggingspoor EPDM, Openlucht Rubber de Bevloeringsspeelplaats van RoHS
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het niet Giftige Geluiddichte Atletische Synthetische Spoor van de Silicium Bespuitende Deklaag
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
UV Bestand Rubberbevloering 2mm van EPDM Kind Veilige Openluchtbevloering
| Productnaam:: | EPDM-Bevloering, de rubberbevloering van EPDM, speelplaatsbevloering |
|---|---|
| Productstructuur::: | Pu-het bindmiddel en EPDM gieten op zijn plaats |
| Toepassing:: | Rubberspeelplaats, renbaan, die spoor aanstoten |
Kleurrijke speeltuin wandelpad EPDM rubber vloer hoge elasticiteit
| Productnaam:: | EPDM-vloeren, EPDM-rubbervloeren, EPDM-korrelvloeren |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM Meng met PU-binder en smeer de grond |
| Sollicitatie:: | Joggingbaan, fitnessveld, sportveld en speeltuin |
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |
Speelplaats van de Bevloerings Waterdichte Sporten van ISO9001 EPDM de Rubber
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

