Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ jogging track colored epdm ] bij elkaar passen 42 producten.
Anti-UV kleurvaste EPDM-rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, geel, paars, groen, verschillende felle kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-dieen-terpolymeerrubber |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4 mm, per verzoek |
Groene Synthetisch Rubberbevloering Geluiddicht met EPDM-Korrels
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het enige Bindmiddel van het het Grintbindmiddel EPDM SBR van het Componentenpolyurethaan
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
Nat giet EPDM Rubbergymnastiek Vloerend Blauwe Rubberkorrels
| Productnaam:: | EPDM-Bevloering, de Rubberbevloering van EPDM |
|---|---|
| Productstructuur::: | Pu-bindmiddel: EPDM=1: 6 |
| Gebruik:: | Oefeningsgebied, speelplaats, sportterrein, geschiktheidsgebied |
De Rubberbevloering van EPDM, Blauwe Openluchtspeelplaats Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM-granulaten en PU-bindmiddel |
|---|---|
| Mix ratio:: | PU-bindmiddel: EPDM-granula = 1: 5,5 of 1: 6 |
| Levertijd:: | 7 tot 10 dagen |
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
IAAF Synthetische hardloopbaan Alle weersomstandigheden Thermische isolatie landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
Groene Rubber de Korrels Anti UV van het Polyurethaanbindmiddel voor Speelplaats
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
Anti-UV kleurrijke rubberpellets voor speeltuin 1,5 mm EPDM rubbervloeren
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren |
|---|---|
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Oplosbaar zwaar metaal: | Geen Controle uit |

