Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane outdoor artificial running track ] bij elkaar passen 161 producten.
Silicium Polyurea buiten Basketbalhof die Trekverlenging 158 vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Functie: | waterdicht en hoog inopnieuw gebondene anti-lekkage, anti-uv |
0.9mm Verticaal van de het Basketbalbevloering van het Misvormingssilicium Niveau 1 Vlam - vertrager voor School
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5years |
Cn-S01 Synthetische Basketbalhof Bevloering met 0.7mm Verticale Misvorming
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
De Hardheid cn-S01 46 kaatst hoog terug Siliciumpu Basketbal Vloerend Waterdichte Geluiddicht
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Professionele Spu houten textuur basketbal sportbaan vloer met RoHS-certificaten
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten structuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Binnen de Tennisbaanbevloering van ITF, Groene Tennisbaan Synthetische Bevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >45% |
| Verlenging bij Onderbreking:: | 857 |
De gemakkelijke Vriendschappelijke Crystal Basketball Court SPU Bevloering van Bouweco met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| kleur: | Geel/Groen/Blauw |
| Dikte: | 310mm |
Het professionele Binnen Houten Hof die van het Textuurspu Basketbal Slip Kleurrijk vloeren
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 3mm10mm |
| Kleur: | Groen/blauw |
Cn-S01 Sterke en duurzamere unieke van het spubasketbal van de sluitenfabriek het hofbevloering
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Waterweerstand Houten Crystal Basketball Flooring Anti Slide
| Dikte: | 8mm |
|---|---|
| Kleur: | Donkerblauw, blauw, Groen |
| Toepassing: | Sportenspeelplaats |

