Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane outdoor artificial running track ] bij elkaar passen 161 producten.
Niet Giftige de Verontreinigings Vrije In te ademen van de Polyurethaan Openlucht Kunstmatige Renbaan
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
10mm de Rubberoppervlakte van de de Weerstandskleur EPDM van de Renbaanslijtage
| Dikte:: | 10mm |
|---|---|
| Kleur::: | aangepast |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Polyurethaanspoor en Gebieds Atletische Rubber Synthetische Renbaan
| Toepassing:: | Synthetische atletische baan en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Type:: | PU-rubber atletiekloopbaan |
Polyurethane openbare loopbaan 10 mm Outdoor jogging baan landingsbaan
| Spelletje:: | Polyurethaan loopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 5 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm. |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
4mm Korrels van Kussen de Veerkrachtige EPDM Rubberkorrels voor Renbaan
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de renbaankruimel de Rubberpolyether MDI
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
Maak 400m Renbaan waterdicht
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De Kunstmatige Synthetische Renbaan voor alle weersomstandigheden van de Oppervlakteatletiek voor Spoor en Gebied
| Toepassing:: | Atletiek Track en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, blauw, groen, geel, enz. |
| Kenmerk:: | PU rubber hardloopbaan |
EPDM-Korrelpu Renbaan, 13mm Sandwichrenbaan
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm Pu Renbaan, de Volledige PUR-Renbaan van het Systeemgeruite schots wollen stof
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

