Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane outdoor artificial running track ] bij elkaar passen 161 producten.
RoHS PU hardloopbaan waterdicht synthetisch atletisch spoor Sandwich systeem
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
RoHSpu Renbaan, Waterdicht Synthetisch Atletisch Spoor
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Antislippu-Renbaan, de Synthetische Renbaan van 0.4Mpa
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm EPDM de Atletische Geluiddichte Renbaan van de Korrelssandwich Pu
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
13mm EPDM de Renbaan van de Korrelssandwich Pu voor Gymnastiek en Stadion
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Anti-UV PU hardloopbaan gerecycled SBR rubber slijtvast oprijlaan
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
IAAF Synthetische hardloopbaan Alle weersomstandigheden Thermische isolatie landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Stadion Rubber Running Track PU Athletic Running Track IAAF-certificaat Niet-toxisch
| Spelletje:: | Sport en speeltuin, atletiek |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Buiten Anti UV Full PU Type Rubber Running Track Gemakkelijk schoonmaken en onderhouden
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Treksterkte: | 0.4-0.8MPA |

