Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane outdoor artificial running track ] bij elkaar passen 161 producten.
Rubber Acryl het Kussenreactie van de Tennisbaanbevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
0,52 Glijdende het Siliciumpu Sporten die van de Wrijvingcoëfficiënt Trekverlenging 156 vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
158 het Trekpu van het Verlengingssilicium Sporten kaatst Vloeren hoog Veerkrachtig terug
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
ITF-Bevloering de Certificatie Openlucht/Binnen van Spu Duurzaam voor Tennisbaan
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/blauw/groen/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
Het Hof van het de Textuurbasketbal van de schokabsorptie SPU Houten Oppervlakten voor Binnen Openlucht
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 3mm10mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 21% |
Niet-giftige Spu houten textuur basketbalbaan vloer voor buiten en binnen
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten structuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Buitensportbaan Rubber Badminton Basketbalbaan SPU Sportvloeren
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel, kan aangepast worden |
|---|---|
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
| Pakket: | Vaten en pallets |
Rubber Synthetische Basketbalhof Bevloering IAAF Antislip
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Het Basketbalhof van IAAF Synthetische Bevloering
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Openluchtreactie aan het Hof van het Normale en anti-Lekkagespu Basketbal Bevloering
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Garantie: | 8-10years |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |

