Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane outdoor artificial running track ] bij elkaar passen 161 producten.
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Geluiddicht Openluchtbasketbalhof Bevloeringssilicium Pu
| Certificaat:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Eigenschap:: | Niet giftig, Antislip, duurzaam, naadloos |
Openlucht Synthetisch Basketbalhof Bevloeringssilicium Pu
| Spel:: | Basketbalhof Bevloering |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Certificaat:: | ITF, IAAF |
De Sporthof van kussenrebounce Openlucht Multisiliciumpolyurethaan
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |
ISO14001 rubber Openluchtbasketbalhof die Geen Bel vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
Goed weervertraging milieubescherming PU hardloopbaan China fabrikant
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte: | 13 mm |
Nat giet EPDM-Kruimelbevloering het Rubberbindmiddel van het Polyurethaanbindmiddel Pu
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
Kleurrijke UV Bestand Waterdichte het Basketbal Rubberbevloering van het Siliciumpolyurethaan
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |

