Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane outdoor artificial running track ] bij elkaar passen 161 producten.
De Sporthof van het siliciumpolyurethaan de Absorptie van de Bevloeringsiaaf Schok
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
| Effectabsorptie:: | 9% |
Iaaf keurde Atletische SPU-Baanbevloering van Professionele Fabrikant goed
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
|---|---|
| Anti-diawaarde: | 56 (Bpn 20) |
| Hardheid (Kust A), 20℃: | 47 |
Openlucht Rubber het Basketbalhof die van SPU Geen Verontreiniging vloeren
| Kleur:: | Rood, Blauw, Grijs, Geel en Aangepast |
|---|---|
| Anti-diawaarde (BPN 20ºC):: | 56 |
| Materiaal:: | Siliciumpolyurethaan |
Acryl Groene Basketbalhof Oppervlakten Openlucht Waterdicht
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
6 mm dik SPU vloer Groen buiten basketbalveld tegels tennisbaan
| Materiaal: | Silicium Pu |
|---|---|
| Structuur:: | Primaire laag, kussenschaal, versterkingslaag, bovenkleedlaag |
| Dikte:: | 3-10mm etc, kan aangepast worden |
Antislip Elastische SPU die Blauwe Openluchtbasketbalhof Bevloering vloeren
| Materiaal: | Silicium Pu |
|---|---|
| Dikte:: | 3-8 mm etc, kan aangepast worden |
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, grijs, kan aangepast worden |
Geluiddichte Pu-Sporten die Hoge Effectabsorptie Voor alle weersomstandigheden vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het Basketbalhof van ISO Synthetische Schokbrekende Bevloering
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Groene Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
SPU-het Hof van het Binnenplaatsbasketbal de Absorptie van de Bevloeringsschok
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, Tennis, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |

