Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane outdoor artificial running track ] bij elkaar passen 161 producten.
Cn-S01 kaats hoog terug de Openluchtvlam van de Basketbalbevloering Level1 - vertrager
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Cn-S01 Basketbalhof Terugwinning Rate For School van Oppervlakten de Openluchtcompressie 90
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Cn-S01 Siliciumpu Openluchtbasketbal die Trekverlenging 150 voor School vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Trekverlenging 156 Silicium Openluchtbasketbal die Waterdichte Geluiddicht vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Siliciumpu Openlucht Atletische Bevloering 95 Compressieterugwinning Rate For School
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Openlucht Hoge Sportieve de Hof SPU van het Prestatiesbasketbal Bevloering met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Dikte: | 310mm |
Siliciumpu Openlucht Atletische Bevloering
| Balspel:: | Basketbal, en het multisporten Vloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
Polyurethaan van het de Bevloeringssilicium van het RoHS het Openluchtbasketbal Rubber
| Spel:: | basketbalhof |
|---|---|
| Dikte:: | 8mm |
| Materiaal: | Siliciumpolyurethaan |
2023 Nieuw project fabriek voorraad Outdoor Spu Basketbalbaan Dikte kan aanpassen
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| De springbackwaarde: | 30% |
Openlucht Comfortabele de Tennisbaanbevloering van Weer Bestand Spu met Itf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/blauw/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |

