Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane rubber jogging track ] bij elkaar passen 33 producten.
13 mm Rubber Running Track Outdoor Jogging Track Flooring Sandwich Systeem
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Polyurethane openbare loopbaan 10 mm Outdoor jogging baan landingsbaan
| Spelletje:: | Polyurethaan loopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 5 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm. |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
Polyurethaan Permeable Athletic Jogging Rubber Running Track 13 mm
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 38.9%-40.1% |
Het oplosbare Vrije Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor EPDM-Korrels
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan, Sporten die, Speelplaatsbevloering vloeren |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het niet Giftige Geluiddichte Atletische Synthetische Spoor van de Silicium Bespuitende Deklaag
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Geluiddichte Pu-Sporten die Hoge Effectabsorptie Voor alle weersomstandigheden vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |
Geen Langzaam verdwijnend Rasspoor die Milieubescherming vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Verticale misvorming:: | 1.48 |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

