Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane rubber jogging track ] bij elkaar passen 33 producten.
9mm Anti Skiding PU Running Track Polyurethane Rubber Jogging Track Landingsbaan
| Kleur: | Rood, groen, geel en blauw. |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 38.9-40.1 |
| Treksterkte: | 0.4-0.8 |
10mm de Rubberoppervlakte van de de Weerstandskleur EPDM van de Renbaanslijtage
| Dikte:: | 10mm |
|---|---|
| Kleur::: | aangepast |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Milieuvriendelijke Spoor van de speelplaats het Synthetische Jogging
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35.8% |
De Rubberrenbanen van RoHS van het sportencentrum, de Joggingspoor van IAAF EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Volledige PUR synthetische loopbaan buiten EPDM wet pour landingsbaanvloer
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, waterdicht, antidraaiend, decoratief |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Dikte:: | 13 mm |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Het Synthetische Milieuvriendelijke Rubberrenbaan van SBR
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |

