Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ rubber acrylic tennis court ] bij elkaar passen 65 producten.
Binnen de Tennisbaanbevloering van ITF, Groene Tennisbaan Synthetische Bevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >45% |
| Verlenging bij Onderbreking:: | 857 |
Blauwe Synthetische de Slijtageweerstand van de Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Van de Bevloeringsweatherable van de Sputennisbaan Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Anti-slip High Performance Kussen Rebounce Veiligheidsbescherming Acryl schilderen Tennisbaan vloer
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
Goede prestaties Silicon PU tennisbaan
| Materialen: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verticale vervorming: | 2.3mm |
Van de de Tennisbaan Synthetische Bevloering van de schokabsorptie Waterdichte Veerkrachtig
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Vervaardiging van kunststof voor de vervaardiging van elektrische apparatuur
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
De Bevloering van de siliciumpu Tennisbaan Geluiddicht met 2.7mpa-Treksterkte
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5years |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Acryl Groene Basketbalhof Oppervlakten Openlucht Waterdicht
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |

