Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ rubber acrylic tennis court ] bij elkaar passen 65 producten.
Rubber Acryl het Kussenreactie van de Tennisbaanbevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
Rubber Openluchttennisbaanbevloering 1.12MPa Geen Verkleuring
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| De Treksterkte:: | 1.12MPa |
| Vervoerpakket:: | Vaten en Pallets |
Tennisbaan het Synthetische Sporten Vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
ITF rubber SPU vloer Acryl tennisbaan vloer met kussen rebounce laag
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Waarde van Reactie: | 88% |
| Schuifwrijving: | 76n |
Veilige en comfortabele sportvloeren voor tennisbanen met ITf-certificaat
| Materialen: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 3-10 mm |
ISO14001 rubber Openluchtbasketbalhof die Geen Bel vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Openlucht de Tennisbaanbevloering van ITF
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Groene Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Van de de Tennisbaanbevloering van siliciumpolyrethane het Kussenelastiek
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Kussing effectief Spu synthetische rubber tennisbaan vloer slijtvast
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 310mm |

