Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
De Absorptie Antiaren van school niet Fade Rubber Running Track Shock
| Verticale misvorming: | 1.47mm |
|---|---|
| Anti-diawaarde (bpn 20℃): | 47 |
| Trekstength, mpa: | 1.11 |
De volledige Pu Stijl kaatst hoog terug Rubberrenbaan Waterdicht voor Scholen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Verticale misvorming: | 1.37mm |
Goede prestaties Silicon PU tennisbaan
| Materialen: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verticale vervorming: | 2.3mm |
Renbaan de voor alle weersomstandigheden van het Siliconepolyurethaan met Goede Verschijning
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Verticale Misvorming: | 1.48 |
UV Bestand Atletisch Schokbrekend Renbanenpolyurethaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Synthetisch Polyurethaan die Atletische Sporen voor Speelplaats in werking stellen
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Sandwich-systeem Tartan Track Professionele buiten rubberloopbaan
| Dikte:: | 13mm, of per verzoek |
|---|---|
| Feature:: | anti-blokkeert |
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |

