Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Het waterdichte Acrylsporten Vloeren
| Balspel:: | Basketbal, volleyball, Tennis, en het diverse Sporten Vloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
De verschillende Sporten die van het Kleurenspu Basketbal Waterdichte Geluiddicht vloeren
| Kleur: | Rood, grijs of u kunt aanpassen |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking, %: | 835 |
| Tesilesterkte, mpa: | 2.2 |
Niet het Tennissporten die van Fade High Rebound SPU niet Giftige Beroeps vloeren
| Kleur: | Rood, groen en grijs of u kunt aanpassen |
|---|---|
| Toepassing: | Het hof en de stadions van schoolsporten |
| Verlenging bij onderbreking, %: | 853 |
SPU-Tennissporten die Geen Bel vloeren
| Verlenging bij onderbreking: | 857 |
|---|---|
| Treksterktempa: | 3.2 |
| Wearability (750g/500r): | 0,035 |
Siliciumpu Acrylsporten die Slijtvaste Vlamvertraging Level1 vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
Meest populaire duurzame en veiligheidsvolle sportvloeren met ITF-kwalificatie
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Waarde van Reactie: | 88% |
Openlucht de Tennisbaanbevloering van ITF
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Reactiewaarde:: | 88 |
SPU-Tennisbaanbevloering, Blauwe Openluchtsporthof Bevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Vlamvertraging:: | Klasse 1 |
| Treksterkte:: | 3.2 |
Rode Acryl het Tennissporten die van SPU Waterdichte Antislip vloeren
| Kleur: | de verschillende soorten kleuren of u kunnen aanpassen |
|---|---|
| Waarde van reactie, %: | 82 |
| Effectabsorptie, %: | 8 |
Veilige en comfortabele sportvloeren voor tennisbanen met ITf-certificaat
| Materialen: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 3-10 mm |

