Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
158 het Trekpu van het Verlengingssilicium Sporten kaatst Vloeren hoog Veerkrachtig terug
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Rubber Openluchttennisbaanbevloering 1.12MPa Geen Verkleuring
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| De Treksterkte:: | 1.12MPa |
| Vervoerpakket:: | Vaten en Pallets |
Openlucht Comfortabele de Tennisbaanbevloering van Weer Bestand Spu met Itf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/blauw/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
Het professionele Binnen Houten Hof die van het Textuurspu Basketbal Slip Kleurrijk vloeren
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 3mm10mm |
| Kleur: | Groen/blauw |
IAAF goedgekeurde synthetische silicium PU coating acryl verf Basketbalbaan sportvloeren
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| De springbackwaarde: | 30% |
High Rebounce Acrylic Coating All Weather Gebruik Tennis Court Sportvloeren Met ITF
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
Het slip Openlucht Atletische Geluiddichte Polyurethaan van het Bevloeringssilicone
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| Dikte:: | 5mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
TB-201Base de Sporten van het Inleidingsspu Tennis Niet-toxisch Vloeren,
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |
Tennisbaan het Synthetische Sporten Vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
Tb-205T de Bestand Sporten die van het Laagspu Tennis voor Scholen vloeren
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |

